Mycie okien, przeszkleń, elewacji szklanych, elewacji stalowych gładkich oraz ryflowanych maszyną IONIC

Zastosowanie maszyny IONIC pozwala nam na mycie okien, przeszkleń i elewacji do ok. 20 m. z powierzchni ziemi. Maszyna pozwala zaoszczędzić koszty standardowego mycia alpinistycznego szczególnie w miejscach, gdzie prace alpinistyczne nie są możliwe. System ten polega na myciu wodą zdemineralizowaną, dzięki której wszelkie zabrudzenia, smugi są wyeliminowane. Woda użyta do mycia jest poczwórnie filtrowana (filtr węglowy, filtr 5-mikronowy, odwrócona osmoza, żywica dwujonitowa). Dodatkowe użycie miękkich, silikonowych szczotek daje nam efekt kryształu. Pozbawienie wody składników mineralnych powoduje, że umyte powierzchnie na długi czas odpychają cząsteczki kurzu i brudu dzięki czemu efekt mycia utrzymuje się kilkakrotnie dłużej niż przy zwykłym myciu. Dodatkowe wyposażenie urządzenia w pompę podgrzewającą wodę pozwala nam na świadczenie usług również w okresie zimowym.

Pranie wykładzin dywanowych, tapicerek, krzeseł

Usługa prania składa się z kilku etapów:

 • odplamiania
 • prania zasadniczego
 • impregnowania wypranej powierzchni
 • dezynfekcji koloidem srebra

4-stopniowy system prania pozwala na osiągnięcie higienicznej czystości oraz ochronę zdrowia. Impregnacja wykładzin pozwala na dłuższe cieszenie się czystością poprzez zastosowanie technologii, która ogranicza ponowne wnikanie brudu we włókna pranych powierzchni. Ostatnim etapem jest dezynfekcja srebrem koloidalnym, które eliminuje nawet przetrwalnikowe formy bakterii, wirusów, grzybów i roztoczy. Usługę wykonujemy maszyną Taski Pro Carpetdo prania wykładzin.

Doczyszczanie i zabezpieczenie posadzek

Kompleksowo doczyszczamy i zabezpieczamy (polimerowo, olejowo, żywicznie) wszelkiego rodzaju posadzki wykonane z materiałów takich jak:

 • beton przemysłowy (gładki, zacierany, techniczny)
 • żywice, żywice ekosodowe
 • kamień naturalny (marmur, granit, piaskowiec)
 • konglomerat
 • drewno naturalne (również egzotyczne)
 • drewno olejowane
 • drewno sztuczne (panele, sklejki, płyty wiórowe)
 • PCV
 • linoleum
 • gres (szkliwiony, płomieniowany)
 • podłogi ESD

Usługa doczyszczania powierzchni może również obejmować wynoszenie mebli i sprzętów z pomieszczeń. Zabezpieczanie polimerowe według Państwa uznania może być matowe, satynowe lub na wysoki połysk. Wszystkie stosowane środki zabezpieczające posadzki posiadają niezbędne dokumenty antypoślizgowe zgodnie z normami DIN, które otrzymają Państwo w trakcie świadczonej usługi.

Czyszczenia obszarów trudno dostępnych

Dzięki innowacyjnemu systemowi czyszczącemu SpaceVac wykonujemy usługi czyszczenia oraz konserwacji powierzchni trudno dostępnych z poziomu gruntu. Dysponujemy szerokim wyborem narzędzi, rur i akcesoriów SpaceVac, które podczas wewnętrznego odkurzania na wysokościach umożliwiają naszym operatorom szybkie i skuteczne czyszczenia z poziomu gruntu (do 15 m wysokości). Natomiast zewnętrzny system odkurzania jest idealnym rozwiązaniem do czyszczenia i konserwacji zablokowanych rynien i rur spustowych.

Czyszczenie i dezynfekcja kanałów tłuszczowych i wyciągów w kuchniach przemysłowych

Specjalizując się w sektorze czyszczenia technicznego jesteśmy przygotowani do wykonywania trudnych zadań specjalnych jakimi są m.in. usługi czyszczenia i dezynfekcji kanałów tłuszczowych oraz wyciągów w kuchniach przemysłowych. Wykorzystując specjalistyczny sprzęt dogłębnie czyścimy trudno dostępne obszary z poziomu gruntu eliminując potrzebę użycia drabin, czy też rusztowań.

Czyszczenie systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

Przewody wentylacyjne i klimatyzacyjne gromadzą duże ilości brudu i są idealnym miejscem do rozwoju organizmów tlenowych i pleśni. Przeprowadzana przez nas właściwa konserwacja systemów klimatyzacyjnych jest najlepszym sposobem zapewnienia odpowiedniej jakości powietrza w pomieszczeniach. W pracach czyszcząco-dezynfekujących stosujemy najnowszy sprzęt technologiczny, który pozwala nam wykonać usługę sprawnie i szybko.

Czyszczenie gniazd maszyn i urządzeń oraz linii technologicznych

Nasz zespół operacyjny posiada ogromną wiedzę i doświadczenie w zakresie czyszczenia urządzeń i maszyn przemysłowych. Oferowana usługa odbywa się bez przestojów technicznych. Gwarantujemy szybkie usunięcie wszelakich zabrudzeń w maksymalnie krótkim czasie, przy użyciu najskuteczniejszych środków chemicznych. Sprzątanie linii produkcyjnych odbywa się z udziałem nowoczesnych technologii ułatwiających efektywne przeprowadzenie serwisu.